teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Argjend HasaniTags: Argjend Hasani
Vendlindja: Llashticë (Gjilan)    Jeton dhe vepron në        Mosha: 42 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Argjend Hasani është një poet i njohur. Argjend Idriz Hasani kreu shkollën fillore ne Llashticë. Të mesmen në Gjilan, ndërkaq studioi Fakultetin Ekonomik në Prishtinë. Me krijimtari letrare merret që nga viti 1986. Ka marrë pjesë në orë të shumta letrare, ku për cilësi të shkrimeve shpesh është shpërblyer. Edhe në jetën e përditshme i gjithë aktiviteti i tij lidhet me publicistikën, gazetarinë e kulturën në pergjithësi, kështu: * Ka qenë gazetar i gazetës ”Pavarësia NEWS”, 2006 * K... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 
Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto