A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Artan JusufiTags: Artan Jusufi, Artani, Artan Isufi
Artan Jusufi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>
  • Artan Jusufi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Amanet ::  
 :: Bjondina ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto