A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
B.F.PTags: B.F.P, B.F.P., Bfp, Bullets From Peja, Daone, Millka
B.F.P është një grup muzikor i njohur. Labinot Gashi i njohur si Daone lindi më 22 janar të vitit 1987 në Pejë, Kosovë, është këngëtar shqiptar. Shkollën Fillore dhe të mesme i kryu në Pejë. Me muzikë filloi të merrej në vitin 1999 e që në atë kohë gjendej jashtë Kosovës, në Stuttgart, Gjermani. Ai atje zhvilloi disa këngë dhe më vonë të njejtën e bëri edhe në Zvicër. Në vitin 2000 kthehet në Kosovë dhe fillon kariera e tij muzikore profesionale, pas disa muaj kthimi bën kontrat... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2 :: Shkriju ::  
 :: Plumbat ::  
 :: Click Click ::  
 :: Peja ::  
 :: We Ride ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto