A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
B2nTags: B2n
Vendlindja: Lezhe    Jeton dhe vepron në        Mosha: 29 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
B2n është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Ai ka studiuar per piano qe ne moshe te vogel dhe iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 2006 me kengen "ME EKS" pjesemarrese ne Kengen Magjike, ne bashkpunim me GILAN-G dhe 25 %. Ne 2008 ai konkuroi me kengen "Si Cunami", e cila u pelqye shum ne ate kohe. Ne Vitin 2009, B2N thirret per disa bashkpunime me kengetare te njohur te muzikes shqiptare, ku mund te permendim: Big Basta, Stine, Emmy, Samanta, Stresi, Apg, Lyrical Son, Mr E... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • B2n ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  144Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Nuse ::  
 :: Shum Larg ::  
 :: Nuse 2 ::  
 :: Te Dua ::  
 :: A Te Kujtohem Un ::  
 :: I Like It ::  
 :: Une, Ti, Ne ::  
 :: Te Dua Shqiperi ::  
 :: Ne Dashuri ::  
 :: Te Kam Xhan ::  
 :: Te Dua Pa Fund ::  
 :: Kjo Jete ::  
 :: Number One ::  
 :: Blu ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto