A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Chris BrownTags: Chris Brown
Vendlindja: Tappahannock, Virginia    Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Chris Brown është një këngëtar i huaj shumë i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Christopher Maurice "Chris" Brown is an American recording artist, dancer, and actor. Born in Tappahannock, Virginia, he taught himself to sing and dance at a young age and was involved in his church choir and several local talent shows. Having signed with Jive Records in 2004, Brown released his self-titled debut studio album the following year. It peaked at number two on the US Billboard 200 and was later certified double platinum by the Record... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13

» Dërgo Një Këngë »


 :: Wall To Wall ::  
 :: With You ::  
 :: Run It ::  
 :: Next To You ::  
 :: Super Human ::  
 :: Turn Up The Music ::  
 :: Don't Wake Me Up ::  
 :: Ain't No Way ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto