teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
E.M.GTags: E.M.G, E.Mg, Emg, Flamur Avdullahu
E.M.G është një këngëtar jo shumë i njohur. Flamur Avdullahu (EMG) Nga Mosha 10 Vjeqare ai filloj te mirret me muziken Rap Hip-Hop. Kenga e Par U Realizua Ne vitin 2003 Me Titull "Une Jom EMG". Ne Vitin 2008 ai Formoj Nje Grup StreeTKinG'$ (2008 - 2010).ku dhe me pas Hap Nje Studio Ingjizimi Me Emer StreeTKinG Home Records .... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto