teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
E-Mc IntroTags: E-Mc Intro, Indrit Halla
  Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
E-Mc Intro është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertete Indrit Halla dhe eshte shume i pasjonuar per muzike. Ai filloi qe te merrte pjese ne fesivalet e shkolles. me mbarimin e nente vjecares ai vedosi qe te ecte me tej me karrieren e tij si kengetar duke nxjerr ne treg 6 kenge nje prej te cilave i beri e dhe klipin . ka marre pjese ne shume klube nate duke kenduar dhe me pak fjale karriera po i ecen me se miri.... gjithashtu vazhdon shkollen e meseme te liceu artistik ''Jordan ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
  :: Se Ty Te Dua ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto