teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Eanda NishevciTags: Eanda Nishevci
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 8 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Eanda Nishevci është një këngëtare jo shumë e njohur. Si e vogel e ka pelqyer muziken,prandaj ne vitin 2012 eshte regjistruar ne grupin Xixellonjat me mesuesen Drita Rudi. Ne vitin 2013 Eanda e beri kengen e pare Une sot jam kampion. Mori pjese ne disa koncerte dhe festivale, ne Vihuela fest mori qmimin e pare si deputantja me e mire, te xixellonjat kendojne vendin e trete tash eshte ne perfundim te kenges se dyte, por tash duet me motren me te vogel. Eshte shume inteligjente edhe ne mesime eshte m... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto