teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ed SheeranTags: Ed Sheeran
Vendlindja: Hebden Bridge, West Yorkshire      Mosha: 26 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Ed Sheeran është një këngëtar i huaj shumë i njohur, që këndon muzikë pop. Këngëtari dhe tekstshkruajtësi Edward Christopher ”Ed” Sheeran u transferua në Londër në 2008-ën për të vazhduar karrierën e tij në fushën e muzikës. Në fillim të vitit 2011, Sheeran publikoi një album me titull “No. 5 Collaborations Project” i cili tërhoqi vëmendjen e Elton John dhe të Jamie Fox. Pas kësaj ai nënshkroi një kontratë me Asylum Records. Albumi i tij debutues u hodh në treg pak kohë më vonë me pjesë të tij kenget “The A Team” dhe “L... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  6 :: Thinking Out Loud ::  
 :: A Team ::  


Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto