SHARE:
  Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edi Krasniqi (Edi)

Tags: Edi Krasniqi, Edi, Rifadija Dhe Edi, Rifadija & Edi, Rifadija, Rifadije Greicevci, Rifadije Graiqevci, Edi Krasniqi, Rifadia

Edi Krasniqi (Edi) është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


  • Edi Krasniqi (Edi) ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Une Po Dal (2012)

Live (2011)

Live (2010)

Tashë E M'tha (2009)

N'dac Idhnom N'dac GezomMe Mungon
E Pranoj

» Dërgo Një Këngë »
teksteshqip.com © 2007 - 2017