SHARE:
  Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzona Ademi

Tags: Egzona Ademi

Egzona Ademi është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur, që këndon muzikë pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


  • Egzona Ademi ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  5 / Votuan:  8
teksteshqip.com © 2007 - 2017