teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Elhaida DaniTags: Elhaida Dani, Elhaida, The Voice Of Italy
Vendlindja: Shkoder    Jeton dhe vepron në        Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Elhaida Dani është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Ajo është një këngëtare mjaft e talentuar dhe një fituese e lindur. Ka vetëm medalje ari për të në çdo kompeticion ku merr pjesë. Ka studiuar piano që në moshën 6-vjecare në shkollën ‘Prenkë Jakova’ në Shkodër. Ka marrë pjesë në talent–show “Star Academy”, ku është shpallur fituese në vitin 2009. Më pas ka marrë pjesë në festivale ndërkombëtare si në Rumani, Bullgari etj. dhe në të gjitha është shpallur fituese e çmimit te madh. Vitit 2011 ... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Elhaida Dani ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  139 :: I'm Alive ::  
 :: Në Jetë! ::  
 :: Baciami E Basta ::  
 :: Si Asnjehere ::  
 :: When Love Calls Your Name ::  
 :: The Otherside ::  


Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto