teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Enis BytyqiTags: Enis Bytyqi
  Mosha: 26 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Enis Bytyqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë pop & popullore. Enis Bytyqi nga nje familje nga Ferizaj. I suksesshem ne fushen e muzikes. Nje djale edhe pse ne nje moshe te re pervec muzikes ka hobi dhe profesione te tjera. Kenga me e suksesshme e tij eshte "Ani ani", e cila ka bere klikime te shumta.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Enis Bytyqi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  338 :: Jena ::  
 :: Sillesh ::  
 :: Ani Ani ::  
 :: A Kam Une Faj ::  
 :: Zemer Tjeter ::  
 :: Qikat Shkojn E Vin ::  
 :: A Thu Jam I Keq ::  
 :: Te Mos Dashuroja Kurre ::  
 :: O Shpirt O Xhan ::  
 :: Sundon Amori ::  


Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto