teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Fab3 ProductionsTags: Fab3 Productions
Fab3 Productions është një videoproduksion i njohur. Staf profesional, teknologji e fjales se fundit si dhe kualitet pa kompromis, keto jane qellimet e videoproduksionit "Fab3 Productions" nga Prishtina. Dy nga klipet e para te sukseshme gjate vitit 2015 jane Eva - "Jo Ma" dhe Jehona Sopi & Esma - Caje Sukarije (Remake 2015).... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto