A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Gent FataliTags: Gent Fatali, Genti Fatali, Fatal, Genti Fatal, Sajk N Fatal
Vendlindja: Prishtine      Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Gent Fatali është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Genti kreu shkollen fillore ne "Meto Bajraktar" ne Prishtine. Ka perfunduar shkollen e muzikes "Prenk Jakova" drejtimi Piano. Ka perfunduar kursin e aktrimit ne teatrin Dodona. Shkollen e mesme e ka perfundu ne Sami Frasher poashtu ne Prishtine. Tash vijon fakulltetin ne UP drejtimi Ekonomi. Ai mirret me muzik prej moshes shum te vogel. Ne vitin 2003-2004 ka qene bashkthemelues i grupit TDS se bashku me tashme partnerin e tij ne muzike Cyclone ap... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Gent Fatali ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  70 :: Ex ::  
 :: Fishekzjarre ::  
 :: I Ka Krejt ::  Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Voto