A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
G-BoyTags: G-Boy
G-Boy është një këngëtar jo shumë i njohur. G-Boy... emri i vertete: Gezim Deda Filloi te mertej me muzike qe 15 vjeç kur inçizoi dhe kengen e tij te pare "My Game" ne Scarface Production. Muzika eshte pasioni qe ai ka deshire te boj me shum se gjithcka tjeter.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  7


Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Voto