teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
G-FreshTags: G-Fresh, G Fresh, Lavdim Seferi
Vendlindja: Peje    Jeton dhe vepron në        Mosha: 20 Vjeç  
G-Fresh është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emri Vertet Lavdim Seferi, Nofka G-FRESH Vjen Nga Qyteti I Pejes. Merret me Muzik Qe nga viti 2013 Por Kenga e Par Solo Eshte IM FRESH Sepse Ma Heret Ka Qen Pjes i Nje Grupi.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • G-Fresh ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto