teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Gazmend Rama (Gazi)Tags: Gazmend Rama (Gazi), Gazmend Rama, Gazi
Vendlindja: Treboviq (Peje)      Mosha: 40 Vjeç  
Gazmend Rama (Gazi) është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë popullore. Gazmend Rama është nga qyteti i bukur i Pejës, por duke jetuar në Zvicer ai shihet më tepër i angazhuar andej, por nuk e harron të vizitojë dhe të jetë i ftuar në shumë koncerte edhe në origjinën e tij. Është gjithashtu një nga këngëtarët me një agjendë shumë të ngjeshur sidomos kur i referohet dasmave shqiptare ku shumë të rinj që martohen dhe duan ta kenë atë në dasëm e tyre. Ka një zë fantastik dhe të pakrahasueshëm e ku është ai muzika nis... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.8 / Votuan:  58Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Bye Bye Baby ::  
 :: Deri Ketu Paska Qen ::  
 :: Ani Qysh Po Thu Oj Kosove ::  
 :: Imer Popovci ::  
 :: E Imja Jo ::  


Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto