teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Official Video


Irma Libohova - Ke Do Doje Ti


Nuk ka akoma asnjë votë
 


Këngë pjesëmarrëse në Netët E Klipit Shqiptar 15  

Video: Swart Production  

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Do Doje Ti" kënduar nga Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irma Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.

Irma Libohova - Ke Do Doje Ti
(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto