teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Keni (K Style)Tags: K Style, K-Style, Kenan Nuredini, Keni
  Mosha: 2017 Vjeç  
Keni (K Style) është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Reperi Kenan Nuredini, njihet me emrin artistik Keni ose K-Style. Reperi ferizajas, pas lansimit të këngës "NUK T`LO", ka publikuar projektin e fundit "100 Arsye". Muzika është punuar nga 2TON, ndërsa teksti dhe melodia e këngës nga vet KENI.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Keni (K Style) ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3 :: Nuk T'lo ::  
 :: Era E Saj ::  
 :: Vec Ti ::  
 :: Gjithkah ::  
 :: Oksigjen ::  
 :: Sa Herë ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto