teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
KripëmjaltëzatTags: Kripëmjaltëzat, Kripemjatezat, Ajsi, Kenge Per Femije, Planeti Kripmjaltezat, Leonard Bombaj
Kripëmjaltëzat është një grup muzikor dhe autorë këngësh i njohur, që këndon muzikë junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto