A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
L- StreetTags: L- Street
L- Street është një këngëtar i njohur. Perparim Gashi -- I njohur Si Reper me Emrin L-Street Nje Reper i sukseshem i Cili ne vitin 2013 Ka nisur kengen e re Me titullin Jeta Jem nje ngjarje e Vertet te cilit i kishte ndodhur ne Realitet .. Por aii me von nuk u ndal nga suksesi i kenges jeta jem Vazhdoi e Vazhdoi Deri sa arriti shum Perparim Gashi i njohur si L-Street . kishte shkuar ne shkollen E sferrkes Aty perfundoii klasen e 9t dhe tashme esht duke kryer Shkol... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  19 :: Ma I Forti ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto