teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
LabbiTags: Labbi, Labinot Mehmeti
Vendlindja: Vushtrri    Jeton dhe vepron në        Mosha: 18 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Labbi është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. kenga e tij e pare eshte publikuar me 20.02.2016. Ai premton shume per te ardhmen.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Labbi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto