A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
LabiaTags: Labia
Labia është një studio dhe videoproduksion shumë i njohur. Labia Film është një ndër produksionet më të vjetra në Kosovë. Janë një industri muzikore që kanë sjell shumë albume në treg si dhe filma shqiptar si "Dashuria e bjeshkëve të Nemuna 2" etj. Producenti i kësa kompanie është këngëtari i njohur Shkumbin Kryeziu.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Labia ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto