A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
LabrinthTags: Labrinth
Vendlindja: Hackney, London    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Labrinth është një këngëtar i huaj i njohur. Timothy McKenzie, better known by his stage name Labrinth, is a British singer, songwriter, multi-instrumentalist and record producer. Initially, he was tipped to work as a producer, but Simon Cowell signed him to his record label Syco Music as a solo act. In the process, Labrinth became Cowell's first non-talent show signing in six years. Labrinth made his debut appearance on the UK Singles Chart in March 2010, when his collaboration with rapper... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
  :: Beneath Your Beautiful ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto