A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Live Video


Libri - Dance Flow    (Feat. Soulkid & Dhurata Dora)


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  4


Këngë pjesëmarrëse në Top Fest 8  

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dance Flow" kënduar nga Libri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Libri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.

Libri - Dance Flow
(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto