A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Dhurata DoraTags: Dhurata Dora, Dhurata Murturi
Vendlindja: Nurnberg      Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Dhurata Dora është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi me 24 dhjetor 1992 ne Nurnberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen , shkollen fillore e ka perfunduar ne qytetit e Furthit po ashtu ne Gjermani. Dhurata Murturi pasi qe ka qenë dhe ka kënduar ne Gjermani atje Nofken e kisht Dorata me shkurtesa Dora.Dhe kjo ishte arsyja që Dhurata tani të gjith e njohin si Dhurata Dora Tash Dhurata me shume gjendet ne trevat Shqipatare per s... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Dhurata Dora ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1300 :: Ayo ::  
 :: Veq Ty ::  
 :: Vete Kerkove ::  
 :: Shume On ::  
 :: Ti Don ::  
 :: Roll ::  
 :: Get Down ::  Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Voto