A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
MAX Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: MAX Production është një video produksion dhe label shumë i njohur. Max Production është një kompani e plotë të prodhimit të videove. Max Production shërben si një firmë konceptuale e projektimit dhe marketingut dhe është e specializuar në zhvillimin e idesë, tregimit, prodhimin branl për film dhe televizion. Max Production vlerësohet si produksioni më i mirë në të gjitha trevat shqiptare. Kanë fituar disa çmime si: "BEST VIDEO" në VFM'12 për videon Alban Skënderaj - Mirësevjen në shpirtin tim. "Bst Video" në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Anëtarë në Labelin MAX Production:

Dhurata Dora

Filloreta Raçi (Fifi)

Gent Fatali

Blasta

Samanta Karavella


Tags: Max Production, Maxproduction

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019