teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
M.B.FTags: M.B.F, Flamur Morina
M.B.F është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri: Flamur : Mbiemri : Morina Fillimin e karieres si rapper me pervoj e nisi ne vitin 2010 me kengen e par proffesionale Neve as v'dekja nuk na n'dan Duke Vazhduar me kang te tjera rend Me Lyrics dhe instrumental vet te komponuar.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto