teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
MadonnaTags: Madonna
Vendlindja: Bay City, Michigan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 58 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Madonna është një këngëtare e huaj shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Madonna Louise Ciccone is an American singer, songwriter, actress, and businesswoman. She achieved popularity by pushing the boundaries of lyrical content in mainstream popular music and imagery in her music videos, which became a fixture on MTV. Madonna is known for reinventing both her music and image, and for retaining a standard of autonomy within the recording industry. Music critics have acclaimed her musical productions which have also bee... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

» Dërgo Një Këngë »


 :: Celebration ::  
 :: La Isla Bonita ::  


Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto