Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mandi

Tags: Mandi, Mandi Nishtulla, Mandi Nishtulles, Pellumb Elmazi

Vendlindja: Durres    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç  
Mandi është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë etnike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  4 / Votuan:  86


Mbreti
Mbreti Detit
Imi Place Tot La Tine
Pusni Go Pak

» Dërgo Një Këngë »
teksteshqip.com © 2007 - 2017