teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
MozzikTags: Mozzik, Gramoz Aliu
Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Mozzik është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Është shumë i ri në moshë, mirëpo Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun ‘Mozzik’, është njëri ndër kengetaret shqiptar më energjik ne rrymen e muzikes bashkekohore. Ai dallon ne stilin e tij unik dhe tekstet e veçanta që ai i bën. Ai është nga Ferizaj dhe është vëllai i Getoar Aliu "Getinjo".Zhanri modern është zhanri i cili i fle në shpirt dhe Mozzik thotë se asnjëherë nuk do ta ndërrojë këtë stil të kënduarit. Ai ka patur shumë oferta për t’i... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Mozzik ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  857
» Dërgo Një Këngë » :: Me Hile ::  
 :: Cocaina ::  
 :: Kom Dasht ::  
 :: Premtimet ::  
 :: Dhezu ::  
 :: Edhe Njo ::  
 :: Ik ::  
 :: Koke Shum ::  
 :: M'ra Pika ::  
 :: Kuku ::  
 :: Oksigjen (remix) ::  
 :: T'kan Rrejt ::  


Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto