teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Nota FestTags: Nota-Fest, Fest Nota, Nota E Art, Nota E Arte, Fest Nota E Arte, Maqedoni, Shkup
Nota Fest është një festival muzikor e preferuar. Festivali “Nota Fest” eshte festivali i vetem shqiptar ne Maqedoni. Ai zhvillohet ne Shkup dhe çdo vit sjell hite te reja dhe kengetare qe pasurojne estraden shqiptare dhe argetojne popullin shqiptare gjate tere vitit. Ky festival ka vite te tera qe funksionon pa perkrahjen e Ministrise se Kultures edhe perkunder asaj se eshte festival i vetem i shqiptareve.Në fund të vitit 2010 festivali i muzikës moderne “Nota Fest” do të mbahej për herë të fun... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  35Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto