A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
ObjectiveTags: Objective, Objektiv
Objective është një grup muzikor i njohur. Anetaret: Shpëtim Lutfiu - Vokal Blerim Osmani - Gitare Blerim Qamili – Bas gitare Qendrim Zendeli – Bateri Grupi i te rinjeve nga Tetova i quajtur “Objective”, te cilet morren fame pasi morren pjese ne Top Fest ne Shqiperi tanime kane leshuar nje kenge te re, elegji kushtuar Burim Skenderit, te titulluar “Ti na mungon”. Tetova jo rralle here kane ditur te japin grupe te mira rock dhe gjithashtu solist te mire, instrumentiste te cilet b... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2 :: Pantomima ::  
 :: Krenaria Jonë ::  
 :: Fenomenale ::  
 :: Ti Na Mungon ::  Loading...Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto