teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
OffchestraTags: Offchestra, Grupi Offchestra
Offchestra është një grup muzikor i njohur. "OffChestra" është formacion muzikor - orkestër e krijuar nga instrumentistë profesionistë, e cila performon muzikë shqiptare dhe ballkanike të thyer me zhanret e ndryshme botërore (ska, reagge, latino, jazz, drum&bass, dubstep). Grupi u krijua me 30 Maj 2011. Karakteristikë e kësaj muzike janë padyshim ritmet e forta ballkanike të mbështetura nën meloditë e bukura shqipe dhe të pasuruara me rrymat moderne botërore. Pavarësisht pjesëve folklorik... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Offchestra ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2 :: Pa Jelek ::  
 :: A Bon ::  
 :: Pune S'ka ::  
 :: Te Penxherja Jote ::  


Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto