Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
P.I.N.T

Tags: P.I.N.T, Mc Kresha, Lyrical Son

P.I.N.T është një autorë këngësh i njohur. P.I.N.T. aka Për Inati t’Njoni Tjetrit, është grup i krijuar në vitin 2010 si shtëpi e artistëve të ndryshëm; prej atyre që sot janë ikona muzikore e deri te ata që do te jenë ikonat e së ardhmes. Për here të parë u zyrtarizua më 16 Gusht 2011, duke lançuar albumin e “Mc Kresha & Lyrical Son – Për inati t’njoni tjetrit”. Përgjegjsite dhe drejtimi I punës së P.I.N.T. është cilësia e lartë e produkteve muzikore, që do të lançohen në tregun mbarë Sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • P.I.N.T ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  5 / Votuan:  13

teksteshqip.com © 2007 - 2017