teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Sabina DanaTags: Sabina Dana, Sabina, First Lady, Te Tanet
Vendlindja: Tiranë      Mosha: 29 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Sabina Dana është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë pop. Sabina Dana, qe e vogel u vu re pasioni i saj per muziken ku e kishte te trasheguar nga familja. U diplomua per juridik dhe mbaroi masterin ne U.E.T. Gjate kesaj periulle asnjeher nuk u shkeput nga muzika, gjithmone krijonte dhe kendonte pjese te ndryshme muzikore. Vite me vone ajo krijoi klipin e saj te pare titulluar Again Deja Vu ne bashkepunim me D.A Unikk. Suksesi i saj kishte filluar, duke pasuar dhe me klipe te reja ne bashkepunim me kenge... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  83 :: E Kom Pas ::  
 :: Mos Bo Zo ::  
 :: Te Dua ::  
 :: Mangav Mangav ::  
 :: Une Apo Ti ::  
 :: Për Mu Je Tu Djeg ::  
 :: Jo Nuk Ka ::  
 :: Fale Zemren ::  
 :: Jeta Ne Dy Pjese ::  
 :: Again Deja Vu ::  
 :: Motivi Je Ti ::  
 :: Jam Me Ty (I'm With You) ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto