teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
SacrificeTags: Sacrifice, Wal-On, waloonn Raci
Vendlindja: Kline      Mosha: 20 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Sacrifice është një këngëtar i njohur. Emri i tij i vertete eshte Walon, por njihet me emrin SACRIFICE. Aj kishte psedonimin Wal-on, por pas shume gjerash qe i kane ndodh ne jeten e tij, vendosi emrin SACRIFICE. Hobi i tij ishte gjithmone Muzika dhe filloi ne Rap Hip Hop. Kengen "JETA MKA LODH", ja dedikoi shokut te tij, i cili hyri ne burg pas shume problemesh. Po ashtu shokut tjeter, i cili i vdiq ne nje perleshje. Vazhdoi muziken me kengaterin MASTER L dhe formuan grupin FBS (FINA... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto