teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Sefe DurajTags: Sefe Duraj, Sef Duraj
Vendlindja: Mazrek    Jeton dhe vepron në        Mosha: 44 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Sefe Duraj është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë popullore. Është një nga këngëtarët e parë i cili solli muzikën pak më ndryshe në tregun muzikor shqiptar dhe i pari në atë kohë që çdo produksion donte ta kishte në shtëpinë e tij. Është fjala për këngëtarin Sefë Duraj, i cili vazhdon të jetë me punën e tij të qetë, një këngëtar shumë i kërkuar. Sefe Duraj lindi ne fshatin Mazrek te Hasit. Ai qe i vogel u shperngul ne Prishtine dhe me zerin e tij te mahnitshem, u be i njohur ne mbare Kosoven. Kohet e fu... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  93Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Me Thuaj Po ::  
 :: Knaqu ::  
 :: Mos Më Harro ::  
 :: Je Perfekte ::  
 :: Hajde Nreqma Tripin ::  
 :: Mbi Trupin Tim ::  
 :: Amator Ne Dashuri ::  
 :: Perfundimisht ::  
 :: Prishtina Ime ::  
 :: Ra dashnia, M'hupi Vetdija ::  

Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto