A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Seven SaraqiTags: Seven Saraqi, 7 Saraqi, Seven
Vendlindja: Mitrovicë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Seven Saraqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Seveni është djali i dy këngëtarëve shumë të njohur në skenën e muzikës në Kosovë, Sunaj Saraqi dhe Vera Orucaj. Seveni është shumë i talentuar në muzikë dhe tregon se prindërit e tij e ndihmojnë me ide dhe i kanë trashëguar atij talentin. Seven Saraqi lindi në Mitrovicë dhe ka jetuar deri në moshën 5-vjeçare. Prindërit e tij shkuan në Shtetet e Bashkuara për një turne dhe ndërkohë filloi lufta në Kosovë dhe qysh atëherë, familja e tij krijoi ... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Seven Saraqi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  109 :: Shtinja Flaken / Edhe Njo ::  
 :: Si Me Kom Zezake ::  
 :: Lej Foret ::  
 :: Hajde Ma Ngat ::  
 :: Çdo Ditë ::  
 :: Take Me Away ::  
 :: Mos Shko ::  
 :: She Got Me ::  
 :: Secret Love ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto