teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Sijeta HotiTags: Sijeta Hoti
  Mosha: 16 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Sijeta Hoti është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë junior. Sijeta Hoti ka filluar karrieren e saj ne moshen 10 vjeçare. Kenga e saj e pare ishte "Amerika" dhe kenga e dytë titullohet "Shumë të dua vendi im".... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  13 :: Shumë Të Dua Vendi Im ::  


Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto