A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
SkiviTags: Skivi, Skillz, Visari, Visar Shala, Babastars
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 31 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Skivi është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emri mbiemri: Visar Shala Gjatësia: 1.84 Pesha: 85 Kg Ngjyra e syve: E kaftë Ngjyra e flokëve: E kaftë Ushqimi i preferuar: Chicken Cury Këngëtari i preferuar: Jay-z Pija e preferuar: Jack Ngjyra e prferuar: Vjollce Sporti i preferuar: Basket Stili i veshjes : Sa ma gjone Visar Shala (Skivi) njihet si ne nder reperat me te mire e me te pelqyer ne trojet shqiptare. Karrieren e tij si reper e filloi ne vitin 2004 ku kishte fo... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Skivi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  217 :: Shoqnia ::  
 :: Emrin Qysh E Ki ::  
 :: E Di Që Mu M’don ::  
 :: 3she ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto