teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiografiaTags: Stresi, Arkimed Lushaj, Stressi, Stresinjo
  • Rrjetet Sociale:
  • Official Instagram
  • Official Youtube Channel


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  965


Stresi

Vendlindja: Tropoje  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 30 Vjeç
Ditëlindja: 15 Qershor 1986
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Këndon kryesisht: Hip-Hop

Stresi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Emri i Vertet eshte Arkimed Lushaj dhe eshte anetar i Bandes Butuesi dhe pjese e labelit BABASTARS. Ai eshte kundeshtar i betuar i Noizy-t dhe D.U.D.A.-s.
Noizy-t i ka dedikuar DISS-in "Bonjour Madam". Ai u pendua per veprimet e tij para nates se Top Fest-it dhe publikisht u pajtua me Noizy-n ne spektaklin "Mos u Nxeh".
Ai ka patur nje lidhje te perfolur me Enxhin e Big brother Albania, e cila i ka kerkuar publikisht martese ne Facebook. Gjithashtu flitet se ai do te kete nje bashkepunim me grupin reper nga Kosova Tingulli 3nt. Mbi kengen e tij me te fundit "Love Story", ka treguar ne "Zone E Lire" se eshte lodhur me Love Story dhe do qe te beje nje jete normale. Stresi i ka treguar fansave te tij qe do te nxjerr nje bashkepunim Me Fjolla Morina klip i cili do te behet Ne Prishtin, por me pas projekti "Tym-tym" eshte Anulluar.
Stresi ka 6 tattoo: Ne gjoks - Ka 3 pika loti; Ne krah - 1 mikrofon ku brenda saj shkruhet Stresi; ne te dyja duart - Ka shkruajtur "Cash"&"Money"; Ne krah ka dhe Skenderbeun. Kete te fundit e ka bere ne moshen 14 vjeçare. Ne krahun tjeter ka bere me shkronjat e para te emrit te nenes babit vetes dhe mbiemrit te tij pra SRAL.

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  Serpente    Rinor3    gentrit    MrLyricaal    jeton98    ALDOooo    Adela1  

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto