A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
T1gr4tTags: T1gr4t, Tigrat
T1gr4t është një grup muzikor jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Grupi Tigrat U bashkua me 03 cllicka dhe kengetaret e grupit jane: Ardi Albania, Egzon M, Lindi, Xima.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 


Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto