teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
V-I-Z-ITags: V-I-Z-I, Vizi
Vendlindja: Pejë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 30 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
V-I-Z-I është një këngëtar jo shumë i njohur. Elvis Shala (ViZi) jeton dhe vepron ne Bruksel (Belgjikë). Pasi kishte filluar me heret te mirret me muzikë,bëri nje pauzë te shkurtër per tu rikthyer ne shtator te vitit të kaluar (2008). Njihet si Kengtar qe i kendon dashurisë, mir po ka edhe disa keng tjera edhe bashkpunime dhe punon ne gjdo stil te muzikes si per klub si per dashuri dhe keng te dhimbshme, sillet ne gjdo aspekt te muzikes e si gjdo her mir e ma mir tu perparu Do presim s... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3 :: The Street Is All I Know ::  


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto