teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
V.MTags: V.M, Visar Muharremi, Vm
Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
V.M është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertet Visar Muharremi ka lindur dhe jeton ne ferizaj esht 1 reper i ri i talentuar ai ka nje bashkpunim me reperin tjeter nga ferizai Yetmir Hella kengen deri von qe eshte mjaft e suksesshme... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto