A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiografiaTags: Varrosi
  • Rrjetet Sociale:
  • Official Instagram


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  266


Varrosi

Vendlindja: Burrel  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 28 Vjeç
Ditëlindja: 04 Tetor 1988
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Këndon kryesisht: Hip-Hop

Varrosi është një këngëtar i njohur. Varrosi eshte Rapper me grupin O.T.R. Ai ka lindur ne Burrel te Matit (Shqiperi), por tani jeton ne Londer, United Kingdom. Emri i tij i vertet eshte Denis Hajri.

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  Serpente    ThePirust9  Loading...


Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto