teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
West Side FamilyTags: West Side Family, Westside Family, Wsf, W.S.F, W.S.F., Doktor Flori
West Side Family është një grup muzikor shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Ata janë tre djem dhe kanë një ‘Mesazh’. Një afsh të munguar, sy të trembur dhe një buzë të çmendur: Rolandi, Miri dhe Flori. Dikur shokë në një klase, tani anëtarë të një prej grupeve më të njohura muzikore të Shqipërisë. Ata nuk mund të rrinë një moment pa ngacmuar njëri-tjetrin apo pa bërë shaka aq sa të duket se çdo gjë që thonë duhet ta mendosh mirë në është e vërtetë apo një shaka e momentit. Pas suksesit të madh me këngën hit ‘Mesazh’, shi... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31 :: Tirona ::  
 :: Kena Lind Per Qejf ::  
 :: Jehone ::  
 :: Une Dua Ah Ahh ::  
 :: Cohu ::  
 :: S.O.S ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto