teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Yjet E PanjohurTags: Yjet E Panjohur, Yjet E Pa Njohur, Yje Të Panjohur, Yje Te Panjohur
Yjet E Panjohur është një grup muzikor i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Grupi eshte formuar ne vitin 1994, nga ROni dhe Mari por ne pamundesine e kushteve te kohes ku muzika e Kultura Hip-Hop dhe R’nB ishte e panjohur ne Shqiperi, grupi prezantohet perpara publikut 5 vjet me vone me kengen “Trishtimi”. Ata kane bashkepunuar me kengetare te rinj, miq te tyre e zera te njohur per publikun. Ne cdo kenge ka zera dhe artiste te ndryshem te panjohur, ndersa lideri i grupit Roni, eshte nje tekstshkrues i zoti, pasi ai ka ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto