A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
YlberTags: Ylber
Vendlindja: Lipjan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Ylber është një këngëtar jo shumë i njohur. Une jom Ylber kan lindur ne Lipjan ne vitin 1994. Kam kryer shkollen fillore tani jam te mesmen ne Gjimnazin Ulpian ne Lipjan. Pretendoj qe do te behem kengetar i sukseshem.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 


Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto